Ik wil eigenlijk een item schrijven en publiceren over mijn huidige leven en ervaringen maar dit item moest ik nog schrijven. Daardoor raak ik elke keer geblokkeerd als ik aan het volgende item begin. Dit is een belangrijk item maar ik zit nu gewoon in een hele andere fase. Daarom ga ik dit item afraffelen. Daarom ga ik een keer een kort item schrijven. Misschien kom ik later nog een keer terug op dit item. Of misschien ga ik het een keer aanvullen.
Geld wordt in omloop gebracht door een groep particuliere personen. Wereldwijd hebben alle landen, organisaties en bedrijven deze particuliere personen onmetelijke macht gegeven door aan elke dienst en product die mensen nodig hebben, het geld van deze particuliere personen te koppelen. Het gebruik van geld zit daardoor nu heel diep in ons brein en systeem verankerd. Als ik zeg dat we van het geldsysteem af zouden moeten dan zullen mensen automatisch honderden redenen bedenken waarom we het geldsysteem in stand moeten houden. Dat komt door een programmering.
Om informatie grondig in het menselijke brein te verankeren, is heel veel herhaling nodig. De beste manier om het gebruik van geld rotsvast in het menselijke brein te verankeren is door ervoor te zorgen dat mensen bij elke stap die ze zetten helemaal uit zichzelf automatisch aan geld/de prijs gaan denken. Mensen hebben voedsel nodig om te leven. In onze maatschappij kunnen mensen zonder geld niet aan voedsel komen. Mensen hebben een huis nodig om in te wonen. Zonder geld kom je niet aan een woning. Van A naar B? Geld! Terwijl mensen heel goed zonder een geldsysteem kunnen (over)leven. Zonder geld zullen mensen zelfs een kwalitatief beter leven hebben. Geld is een wapen en het zal er uiteindelijk voor zorgen dat de mensheid uitsterft. Ik weet heel goed dat mensen dit niet van mij willen aannemen en dat komt omdat deze informatie niet makkelijk door onze programmering heen gaat. Daarom zal ik uitleggen hoe mieren zullen uitsterven als ze gebruik zouden maken van een geld- of beloningssysteem.
Mieren zijn hele ijverige dieren. Ze werken constant aan hun eigen leefomgeving. Ze bouwen aan een maatschappij zoals zij dat graag willen hebben. Ze zorgen voor de natuur. Ze graven gangen, ze verkennen, zorgen voor huisvesting, leggen voedselvoorraden aan, ze verzorgen, produceren, ruimen op etc. Hun werk is onmisbaar voor het ecosysteem. Niemand betaalt hen om al dat werk te doen. Ze doen het gewoon. Het is hun natuur.
Stel dat 10 mieren van een mierenkolonie hebben ontdekt hoe ze suikerkorrels uit een suikerfabriek kunnen krijgen terwijl de andere mieren niet eens weten dat er een suikerfabriek bestaat. Die 10 mieren die over de suikerkorrels beschikken, kunnen andere mieren overhalen om voor hen te werken in ruil voor een suikerkorrel. De mieren die door hard werken een suikerkorrel hebben verdiend kunnen op hun beurt weer andere mieren om gunsten vragen in ruil voor 1/10 van een suikerkorrel. Als weer andere mieren zien hoe goed die mieren die werken voor een suikerkorrel het hebben, gaan ze in de rij staan om ook te mogen werken in ruil voor een suikerkorrel. Daardoor zullen de 10 mieren die de suikerfabriek hebben ontdekt snel de leiding over de mierenkolonie krijgen want alle mieren willen ineens werken in ruil voor suikerkorrels en de mieren die de suikerfabriek hebben ontdekt, die hebben natuurlijk de meeste suikerkorrels.
Die 10 mieren die de suikerfabriek hebben ontdekt willen natuurlijk niet dat andere mieren erachter komen waar zij de suiker vandaan halen want dan willen andere mieren niet meer voor hen werken. Andere mieren gaan dan zelf hun suikerkorrels uit de suikerfabriek halen. Om de aandacht van hun activiteiten rond de suikerfabriek af te leiden, kunnen die 10 mieren die de suikerfabriek hebben ontdekt, een suikerbank oprichten waar mieren hun zuurverdiende suikerkorrels kunnen sparen en weer andere mieren suikerkorrels kunnen lenen. Dan lijkt het alsof suikerkorrels bij de bank vandaan komen i.p.v. uit de suikerfabriek. Het is voor die 10 mieren die de suikerfabriek hebben ontdekt belangrijk om niet de aandacht op zichzelf te vestigen want als ze wel op de voorgrond treden dan gaan mieren onderzoeken hoe zij aan al die suikerkorrels komen. Die 10 mieren kunnen daarom maar beter op de achtgrond blijven en liever de suikerkorrels voor hen laten werken.
Die 10 mieren kunnen door slechts het verdelen van suikerkorrels ervoor zorgen dat de mierenkolonie zo wordt ingericht zoals zij dat graag willen terwijl zij er ondertussen voor zorgen dat niet bekend wordt dat zij de mierenkolonie aansturen en manipuleren door suikerkorrels te verdelen. Die 10 mieren kunnen een groep mieren verzamelen, en voorzien van suikerkorrels, met het doel om de mierenkolonie te helpen maar die 10 mieren kunnen tegelijkertijd ook een groep mieren verzamelen, en voorzien van suikerkorrels, met het doel om de helpers van de mierenkolonie stiekem te saboteren. Daardoor ontstaat er vraag naar een groep mieren om de orde te handhaven. Als ook de handhavers door die 10 mieren worden voorzien van suikerkorrels dan zullen ook de handhavers eerder doen wat die 10 mieren willen in plaats van de orde te handhaven in de mierenkolonie en dan heeft de mierenkolonie ineens behoefte aan een klachtencommissie etc. Het is een gebed zonder eind. Die 10 mieren worden alleen maar machtiger door te verdelen en te heersen.
Als de mierenkolonie lang genoeg is blootgesteld aan het suikerbeloningssysteem in ruil voor arbeid dan zullen ze geen poot meer verzetten als ze geen suikerkorrels in ruil voor arbeid krijgen. Mieren die normaal gesproken van nature onvermoeibaar werken aan hun voedselvoorraden, hun huisvesting, hun sociale maatschappij etc. willen, als ze gewend zijn aan een beloningssysteem, ineens niets meer doen als ze niet worden beloond met suikerkorrels. Als mieren niet meer doen wat ze nodig hebben om te leven en om hun soort in stand te houden dan zullen ze uitsterven. Alleen mieren die zich afscheiden van de verziekte mierenkolonie, om hun natuurlijke leven op te pakken, zullen overleven.
Mensen zullen uitsterven als ze gebruik blijven maken van het geldbeloningssysteem. Er is geen geld voor jeugdzorg en onderwijs. Dus worden kinderen aan hun lot overgelaten. Dijken versterken kost miljarden, dus worden dijken niet versterkt. Boeren worden uitgekocht om géén voedsel meer te produceren. Leven is slecht voor het klimaat, dus mag er niet meer geleefd worden. Alleen als we geld en elk ander beloningssysteem afschaffen, stopt deze waanzin. Door geld af te schaffen, schakelen we onze grootste vijanden definitief uit.